Kamil Majchrzak pożegnał się z turniejem w Miami w drugiej rundzie

Autor
Strona głównaTenisKamil Majchrzak pożegnał się z turniejem w Miami w drugiej rundzie

Na pewno nie tak Kamil Majchrzak wyobrażał sobie swój występ w turnieju ATP w Miami. Polak rozpoczął w nim udział od zwycięstwa z utalentowanym Sebastianem Baezem, lecz w drugiej rundzie musiał zmierzyć się z Robertem Bautistą Agutem. Polak został zdominowany przez hiszpańskiego rywala i ostatecznie przegrał 0:2 w setach.

Turniej ATP na Florydzie był trzecim w trakcie dwóch tygodni, w którym wziął udział Kamil Majchrzak. Duża intensywność nie popłaciła już w drugiej rundzie w Miami. Polak został pokonany w dwóch setach przez Hiszpana Roberto Bautistę Aguta, który dał o sobie znać, wygrywając tegoroczny turniej w Dosze. Kibice biało-czerwonych wierzyli, że jeszcze przez jakiś czas będą mogli oglądać Majchrzaka na amerykańskich kortach. Było to związane z jego dobrym występem przeciwko utalentowanemu Sebastianowi Baezowi. Niestety, przygoda Majchrzaka z Florydą zakończyła się na drugiej rundzie.

Kamil Majchrzak – Robert Bautista Agut 0:2 (3:6, 3:6)

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Polacy w UFC, czyli kto reprezentuje biało-czerwone barwy w największej organizacji MMA na świecie

Marzeniem większości zawodników mieszanych sztuk walki jest angaż w federacji UFC. To największa i najbardziej prestiżowa organizacja MMA na świecie, w której występują tylko...