STS KOD PROMOCYJNY

Kamil Majchrzak pożegnał się z turniejem w Miami w drugiej rundzie

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaTenisKamil Majchrzak pożegnał się z turniejem w Miami w drugiej rundzie

Na pewno nie tak Kamil Majchrzak wyobrażał sobie swój występ w turnieju ATP w Miami. Polak rozpoczął w nim udział od zwycięstwa z utalentowanym Sebastianem Baezem, lecz w drugiej rundzie musiał zmierzyć się z Robertem Bautistą Agutem. Polak został zdominowany przez hiszpańskiego rywala i ostatecznie przegrał 0:2 w setach.

Turniej ATP na Florydzie był trzecim w trakcie dwóch tygodni, w którym wziął udział Kamil Majchrzak. Duża intensywność nie popłaciła już w drugiej rundzie w Miami. Polak został pokonany w dwóch setach przez Hiszpana Roberto Bautistę Aguta, który dał o sobie znać, wygrywając tegoroczny turniej w Dosze. Kibice biało-czerwonych wierzyli, że jeszcze przez jakiś czas będą mogli oglądać Majchrzaka na amerykańskich kortach. Było to związane z jego dobrym występem przeciwko utalentowanemu Sebastianowi Baezowi. Niestety, przygoda Majchrzaka z Florydą zakończyła się na drugiej rundzie.

Kamil Majchrzak – Robert Bautista Agut 0:2 (3:6, 3:6)

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Polacy w Bundeslidze 22/23. Jak poradziła sobie liga bez Lewandowskiego?

Jeszcze do niedawna w Niemczech panowała jedna z najliczniejszych, polskich kolonii. Biało-czerwoni chętnie wybierają Niemcy jako kierunek swojej kariery, a nasi zachodni sąsiedzi z...