Każdy as serwisowy Hurkacza na Wimbledonie będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Piękny gest Polaka

Strona głównaTenisWimbledonKażdy as serwisowy Hurkacza na Wimbledonie będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Piękny...

Piękny gest przed rozpoczęciem wielkoszlemowego Wimbledonu zapowiedział Hubert Hurkacz. Najlepszy polski tenisista w swoich mediach społecznościowych oznajmił, że każdy as serwisowy zdobyty przez niego będzie oznaczał kwotę 100 euro, które po turnieju zostaną przekazane na pomoc dla obywateli Ukrainy.

Mamy nadzieję, że Hurkacz zajdzie jak najdalej w drabince turniejowej londyńskiego Wielkiego Szlema, przy okazji zdobywając jak najwięcej punktów bezpośrednio z zagrywki.

Hubert Hurkacz rozpoczyna rywalizację na tegorocznym Wimbledonie meczem z Alejandro Davidovichem Fokiną. W zeszłym roku nasz reprezentant doszedł do półfinału turnieju rozgrywanego na kortach w Londynie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Ponitka wrócił do Rosji. Kapitan reprezentacji Polski naraził się na ogromną krytykę

W ostatnim czasie z wiadomych względów wielu sportowców decydowało się na opuszczenie rosyjskich klubów. Dlatego tak szokująca wydaje się decyzja kapitana reprezentacji Polski w...

Decydujący finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim

W sobotę 19 marca odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie. Zawody zostaną rozegrane w Tomaszowie Mazowieckim. Polskę reprezentować będzie...