Każdy as serwisowy Hurkacza na Wimbledonie będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Piękny gest Polaka

Strona głównaTenisWimbledonKażdy as serwisowy Hurkacza na Wimbledonie będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Piękny...

Piękny gest przed rozpoczęciem wielkoszlemowego Wimbledonu zapowiedział Hubert Hurkacz. Najlepszy polski tenisista w swoich mediach społecznościowych oznajmił, że każdy as serwisowy zdobyty przez niego będzie oznaczał kwotę 100 euro, które po turnieju zostaną przekazane na pomoc dla obywateli Ukrainy.

Mamy nadzieję, że Hurkacz zajdzie jak najdalej w drabince turniejowej londyńskiego Wielkiego Szlema, przy okazji zdobywając jak najwięcej punktów bezpośrednio z zagrywki.

Hubert Hurkacz rozpoczyna rywalizację na tegorocznym Wimbledonie meczem z Alejandro Davidovichem Fokiną. W zeszłym roku nasz reprezentant doszedł do półfinału turnieju rozgrywanego na kortach w Londynie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...