STS KOD PROMOCYJNY

Adrian Meronk zagra w turnieju organizowanym przez Tigera Woodsa!

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfAdrian Meronk zagra w turnieju organizowanym przez Tigera Woodsa!

W czwartek najlepszy polski golfista rozpoczął pierwszą rundę Ras Al Khaimah Championship, ale świetną wiadomością jest też zaproszenie od Tigera Woodsa dla Adriana Meronka.

Za dwa tygodnie polski golfista wystartuje w Genesis Invitational, czyli turnieju z cyklu PGA Tour. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów sezonu, gdzie ula nagród wynosi „skromne” 20 mln dolarów.

Co ciekawsze, gospodarzem i osobą przydzielającą zaproszenia do udziału w tych zawodach jest sam Tiger Woods, czyli legenda golfa.

Kto wie, czy oprócz znakomitej formy w poprzednim sezonie Meronka, na zaproszenie nie miał wpływu trening z samym Tigerem, który Polak odbył przed The Open?

Tak czy owak, czekamy na dobre występy najlepszego polskiego golfisty!

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Bundeslidze 22/23. Jak poradziła sobie liga bez Lewandowskiego?

Jeszcze do niedawna w Niemczech panowała jedna z najliczniejszych, polskich kolonii. Biało-czerwoni chętnie wybierają Niemcy jako kierunek swojej kariery, a nasi zachodni sąsiedzi z...

Polacy w Premier League. Jak biało-czerwoni grali lidze angielskiej 23/24?

Premier League jest uważana za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. Znajduje się tam kilku zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy narodowe, jednak niewielu z nich...