Meronk o włos od podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Strona głównaGolfMeronk o włos od podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Jedna słabsza runda zaważył na tym, że Adrian Meronk nie zajął miejsca w czołowej trójce turnieju Ras Al Khaimah Championship, zaliczanego do cyklu DP World Tour. Polski golfista ostatecznie był czwarty.

Dwie pierwsze rundy były bardzo udane dla najlepszego polskiego golfisty. Meronk plasował się w pierwszej trójce, a nawet był liderem. Niestety trzecia runda była najsłabsza i Polak musiał gonić czołówkę. Po bardzo dobrym finiszu Meronk wraz z Duńczykiem Thorbjornem Olsenem zajął łączone czwarte miejsce i zainkasował blisko 85 tys. euro premii.

Teraz Polak robi sobie krótką przerwę w DP Tour, którą poświęci na przygotowania do Genesis Invitational, czyli turnieju organizowanego przez Tigera Woodsa. Potem Meronk planuje wystartować w amerykańskim Hondal Classic, zaliczanym do PGA Tour.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ciekawostki przed meczem Polska – Albania. Biało-czerwoni podtrzymają dobrą passę?

Z Albanią biało-czerwoni grali w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata, więc wspomnienia są świeże. Co ciekawego warto wiedzieć przed poniedziałkowym spotkaniem na Stadionie Narodowym...

Magda Linette i Bernarda Pera pokonały obrończynie tytuły i są w ćwierćfinale w Miami

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej w Miami Open 2023. W 1/8 finału w dwóch setach pokonały obrończynie tytułu sprzed...