Meronk o włos od podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Strona głównaGolfMeronk o włos od podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Jedna słabsza runda zaważył na tym, że Adrian Meronk nie zajął miejsca w czołowej trójce turnieju Ras Al Khaimah Championship, zaliczanego do cyklu DP World Tour. Polski golfista ostatecznie był czwarty.

Dwie pierwsze rundy były bardzo udane dla najlepszego polskiego golfisty. Meronk plasował się w pierwszej trójce, a nawet był liderem. Niestety trzecia runda była najsłabsza i Polak musiał gonić czołówkę. Po bardzo dobrym finiszu Meronk wraz z Duńczykiem Thorbjornem Olsenem zajął łączone czwarte miejsce i zainkasował blisko 85 tys. euro premii.

Teraz Polak robi sobie krótką przerwę w DP Tour, którą poświęci na przygotowania do Genesis Invitational, czyli turnieju organizowanego przez Tigera Woodsa. Potem Meronk planuje wystartować w amerykańskim Hondal Classic, zaliczanym do PGA Tour.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Masternak zawalczy w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Walka już w październiku!

Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej, Mateusz Masternak, zawalczy 1 października w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Oznacza to, że jeśli...

Jak jest z piłką nożną kobiet w Polsce? Biało-czerwone zagrają z Albanią i Kosowem

Przed reprezentacją Polek w piłce nożnej jeszcze dwa mecze eliminacyjne w ramach Mistrzostw Świata. 1 września biało-czerwone zmierzą się z Albanią, a 6 września...