STS KOD PROMOCYJNY

Meronk o włos od podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfMeronk o włos od podium w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Jedna słabsza runda zaważył na tym, że Adrian Meronk nie zajął miejsca w czołowej trójce turnieju Ras Al Khaimah Championship, zaliczanego do cyklu DP World Tour. Polski golfista ostatecznie był czwarty.

Dwie pierwsze rundy były bardzo udane dla najlepszego polskiego golfisty. Meronk plasował się w pierwszej trójce, a nawet był liderem. Niestety trzecia runda była najsłabsza i Polak musiał gonić czołówkę. Po bardzo dobrym finiszu Meronk wraz z Duńczykiem Thorbjornem Olsenem zajął łączone czwarte miejsce i zainkasował blisko 85 tys. euro premii.

Teraz Polak robi sobie krótką przerwę w DP Tour, którą poświęci na przygotowania do Genesis Invitational, czyli turnieju organizowanego przez Tigera Woodsa. Potem Meronk planuje wystartować w amerykańskim Hondal Classic, zaliczanym do PGA Tour.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...