Tiger Woods i Adrian Meronk zaczynają Genesis Invitational

Strona głównaGolfTiger Woods i Adrian Meronk zaczynają Genesis Invitational

W czwartek rozpocznie się prestiżowy turniej golfa Gensis Invitational. Organizatorem jest legenda golfa Tiger Woods, który zaprosił najlepszych zawodników na świecie, w tym Polaka Adriana Meronka.

Meronk miał przyjemność trenować z samym Tigerem Woodsem rok temu. Jego dobra postawa w poprzednim sezonie, jak i w obecnym skutkuje udziałem w coraz lepszych turniejach. Tak też będzie z Gensis Invitational. Turniej ten ma bogatą historię, bo pierwszy raz grano w 1926roku, jeszcze pod nazwą Los Angeles Open.

Najlepszy polski golfista zmagania zacznie w ostatniej porannej grupie w czwartek. Godzinowa rozpiska na czwartek i piątek znajduje się poniżej.

Ważną informacją dla fanów golfa i najlepszego polskiego zawodnika jest to, że bezpośrednią transmisję z Genesis Invitational przeprowadził szerokodostępna stacja Eurosport 2. Co potwierdzają sami zainteresowani:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Igrzyska Europejskie – co to za impreza? Jakie dyscypliny w programie IE 2023 w Krakowie?

Już na przełomie czerwca i lipca czołowi sportowcy w Europie staną do rywalizacji w III edycji Igrzysk Europejskich. W 2023 roku impreza zagości w...

Trzy występy w styczniu, a potem…? Plany Meronka na 2023 rok

Adrian Meronk w 2022 grał najlepiej w swojej karierze, ale obecny sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. Najwięcej mówi się o starcie polskiego golfisty...