STS KOD PROMOCYJNY

Tiger Woods i Adrian Meronk zaczynają Genesis Invitational

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfTiger Woods i Adrian Meronk zaczynają Genesis Invitational

W czwartek rozpocznie się prestiżowy turniej golfa Gensis Invitational. Organizatorem jest legenda golfa Tiger Woods, który zaprosił najlepszych zawodników na świecie, w tym Polaka Adriana Meronka.

Meronk miał przyjemność trenować z samym Tigerem Woodsem rok temu. Jego dobra postawa w poprzednim sezonie, jak i w obecnym skutkuje udziałem w coraz lepszych turniejach. Tak też będzie z Gensis Invitational. Turniej ten ma bogatą historię, bo pierwszy raz grano w 1926roku, jeszcze pod nazwą Los Angeles Open.

Najlepszy polski golfista zmagania zacznie w ostatniej porannej grupie w czwartek. Godzinowa rozpiska na czwartek i piątek znajduje się poniżej.

Ważną informacją dla fanów golfa i najlepszego polskiego zawodnika jest to, że bezpośrednią transmisję z Genesis Invitational przeprowadził szerokodostępna stacja Eurosport 2. Co potwierdzają sami zainteresowani:

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy