Tiger Woods i Adrian Meronk zaczynają Genesis Invitational

Autor
Strona głównaGolfTiger Woods i Adrian Meronk zaczynają Genesis Invitational

W czwartek rozpocznie się prestiżowy turniej golfa Gensis Invitational. Organizatorem jest legenda golfa Tiger Woods, który zaprosił najlepszych zawodników na świecie, w tym Polaka Adriana Meronka.

Meronk miał przyjemność trenować z samym Tigerem Woodsem rok temu. Jego dobra postawa w poprzednim sezonie, jak i w obecnym skutkuje udziałem w coraz lepszych turniejach. Tak też będzie z Gensis Invitational. Turniej ten ma bogatą historię, bo pierwszy raz grano w 1926roku, jeszcze pod nazwą Los Angeles Open.

Najlepszy polski golfista zmagania zacznie w ostatniej porannej grupie w czwartek. Godzinowa rozpiska na czwartek i piątek znajduje się poniżej.

Ważną informacją dla fanów golfa i najlepszego polskiego zawodnika jest to, że bezpośrednią transmisję z Genesis Invitational przeprowadził szerokodostępna stacja Eurosport 2. Co potwierdzają sami zainteresowani:

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Masternak zawalczy w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Walka już w październiku!

Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej, Mateusz Masternak, zawalczy 1 października w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Oznacza to, że jeśli...

Jak jest z piłką nożną kobiet w Polsce? Biało-czerwone zagrają z Albanią i Kosowem

Przed reprezentacją Polek w piłce nożnej jeszcze dwa mecze eliminacyjne w ramach Mistrzostw Świata. 1 września biało-czerwone zmierzą się z Albanią, a 6 września...