Wiadomo z kim Marcin Różalski zawalczy na KSW 71! Emocje gwarantowane

Strona głównaSporty walkiMMAWiadomo z kim Marcin Różalski zawalczy na KSW 71! Emocje gwarantowane

Organizacja KSW oficjalnie podała nazwisko rywala, z którym przyjdzie mierzyć się Marcinowi Różalskiemu już 18 czerwca podczas gali KSW 71 w Toruniu. Przeciwnikiem „Różala” będzie utytułowany kick-bokser Errol Zimmerman.

Mocne nazwisko ze świata kick-boksingu

Powracający po trzech latach rozłąki z mieszanymi sztukami walki Marcin Różalski (7-4) z pewnością nie będzie miał 18 czerwca łatwego zadania. Dobrze znany polskim sympatykom sztuk walki „Różal” na czerwcowej gali KSW skrzyżuje rękawice z Errolem Zimmermanem. Holender co prawda nie walczy na co dzień w MMA, jednak uchodzi on za prawdziwą legendę kick-bokserską. W tej formule stoczył ponad 110 zawodowych walk, odnotowując przy tym ponad 50 nokautów. W przeszłości występował między innymi w renomowanej organizacji GLORY, a także zwyciężył w turnieju K-1 World Grand Prix European Championship (Grand Prix Europy).

Walka na specjalnych zasadach

Pojedynek pomiędzy Różalskim a Zimmermanem odbędzie się wyjątkowo na niecodziennych zasadach. Zawodnicy zmierzą się ze sobą nie w płaszczyźnie MMA, a w formule K1 w małych rękawicach. Jest to pierwsze tego typu odstępstwo od zasad mieszanych sztuk walki w historii KSW. Pojedynek zakontraktowany jest na czas trwania trzech pięciominutowych rund.

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 71?

Na chwilę obecną znane są już niemalże wszystkie zestawienia, które ujrzymy podczas czerwcowej gali KSW w Toruniu. Oprócz batalii Różalskiego z Zimmermanem zobaczymy również:

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Masternak zawalczy w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Walka już w październiku!

Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej, Mateusz Masternak, zawalczy 1 października w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Oznacza to, że jeśli...

Jak jest z piłką nożną kobiet w Polsce? Biało-czerwone zagrają z Albanią i Kosowem

Przed reprezentacją Polek w piłce nożnej jeszcze dwa mecze eliminacyjne w ramach Mistrzostw Świata. 1 września biało-czerwone zmierzą się z Albanią, a 6 września...