STS KOD PROMOCYJNY

Kacper Woryna poprowadził swój zespół do zwycięstwa

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaŻużelPolscy żużlowcy za granicąKacper Woryna poprowadził swój zespół do zwycięstwa

Kacper Woryna w meczu szwedzkiej ekstraklasy żużlowej poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, zdobywając 13 punktów z dwoma bonusami.

Wtorkowe spotkanie w szwedzkiej ekstraklasie żużlowej było hitem, ponieważ wicelider Eskilstuna Smederna mierzył się z czwartym zespołem tabeli, czyli Kumla Indianerna. Mecz rozpoczął się z opóźnieniem i nie obył się bez dalszych problemów, lecz ostatecznie do końcowego triumfu gospodarzy mocno przyczynił się Kacper Woryna, zdobywając komplet punktów. Wśród gości oglądaliśmy natomiast Norberta Kościucha, którego dorobek wyniósł 6+3.

Eskilstuna Smederna vs Kumla Indianerna (54:36)

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...