Trzy porażki Dudy w Miami

Strona głównaSzachyTrzy porażki Dudy w Miami

Mimo wygranej na inaugurację turnieju w Miami, Janowi-Krzysztofowi Dudzie już tak dobrze nie idzie. Polski arcymistrz przegrał trzy kolejne mecze.

Nie układa się dobrze turniej FTX Crypto Cup w Miami dla Jana-Krzysztofa Dudy. Początkowe zwycięstwo było, jak na razie jedynym pozytywem. W kolejnych dniach zmagań arcymistrz z Wieliczki doznawał samych porażek. Ostatnia miała miejsce w meczu z reprezentantem Francji Alirezą Firouzją.

Po czterech z siedmiu rund zdecydowanie prowadzą: mistrz świata Norweg Magnus Carlsen oraz Rameshbabu Praggnanandhaa z Indi, którzy mają po 12 pkt. Za nimi plasują się: Firouzją – 8, reprezentant USA Levon Aronian – 5 oraz Duda i Holendr Anish Giri, którzy mają po 4 punkty.

Przed polskim arcymistrzem jeszcze pojedynki z Carlsenem, Praggnanandhaą i Girim. Turniej zaliczany do cyklu Champions Chess Tour zakończy się w niedzielę.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Iga Świątek w finale turnieju w Dubaju. Pewne wygrana z Coco Gauff

Iga Świątek po raz szósty w karierze wygrała z Amerykanką Coco Gauff i zameldowała się w wielkim finale turnieju Dubai Duty Free Tennis Championships...

Magda Linette bez szans z Wang. Przegrany finał w Kantonie

Magda Linette w Kantonie awansowała do szóstego singlowego finału cyklu WTA Tour w swojej karierze. Niestety nie wykorzystała szansy na trzecie zwycięstwo. W wielkim...