Mirosław Jabłoński zakończył żużlową karierę

Strona głównaŻużelMirosław Jabłoński zakończył żużlową karierę

Wychowanek Startu Gniezno, Mirosław Jabłoński za pośrednictwem swojego Facebooka ogłosił zakończenie żużlowej kariery. Zapewnił jednak, że w stu procentach nie ma zamiaru rozstawać się z ukochanym sportem.

Mirosław Jabłoński w poprzednim sezonie reprezentował barwy klubu, którego jest wychowankiem, czyli Startu Gniezno. Zaliczył jednak przeciętny sezon. Pogłoski o zakończeniu kariery przez żużlowca pojawiały się już w 2021 roku, lecz teraz wszystko stało się oficjalne za pośrednictwem Facebooka Jabłońskiego.

Jak się okazuje, zdecydował się on na zakończenie kariery z powodów zdrowotnych. Blisko 3 lata temu żużlowiec zwichnął staw biodrowy. Niestety, mozolna rehabilitacja i 4 operacje nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Miłość do sportu jest jednak silniejsza, dlatego w swoim wpisie podkreślił, że kibice jeszcze o nim usłyszą.

Coś się kończy, coś się zaczyna. Przede mną nowe, ale związane z żużlem wyzwania!

Mirosław Jabłoński za pośrednictwem Facebooka

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Hurkacz i Zieliński awansowali do ćwierćfinału ATP 1000 w Montrealu

Hubert Hurkacz i Jan Zieliński odnieśli cenne zwycięstwo w turnieju deblowym National Bank Open ATP 1000 w Montrealu. Polska para deblowa pokonała Rohana Bopannę...