Mirosław Jabłoński zakończył żużlową karierę

Strona głównaŻużelMirosław Jabłoński zakończył żużlową karierę

Wychowanek Startu Gniezno, Mirosław Jabłoński za pośrednictwem swojego Facebooka ogłosił zakończenie żużlowej kariery. Zapewnił jednak, że w stu procentach nie ma zamiaru rozstawać się z ukochanym sportem.

Mirosław Jabłoński w poprzednim sezonie reprezentował barwy klubu, którego jest wychowankiem, czyli Startu Gniezno. Zaliczył jednak przeciętny sezon. Pogłoski o zakończeniu kariery przez żużlowca pojawiały się już w 2021 roku, lecz teraz wszystko stało się oficjalne za pośrednictwem Facebooka Jabłońskiego.

Jak się okazuje, zdecydował się on na zakończenie kariery z powodów zdrowotnych. Blisko 3 lata temu żużlowiec zwichnął staw biodrowy. Niestety, mozolna rehabilitacja i 4 operacje nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Miłość do sportu jest jednak silniejsza, dlatego w swoim wpisie podkreślił, że kibice jeszcze o nim usłyszą.

Coś się kończy, coś się zaczyna. Przede mną nowe, ale związane z żużlem wyzwania!

Mirosław Jabłoński za pośrednictwem Facebooka

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...