Żużlowe Grand Prix wraca na Narodowy

Strona głównaŻużlowe Grand Prix wraca na Narodowy

Prezes Polskiego Związku Motorowego potwierdził, że Grand Prix w Warszawie, zaplanowane na 14 maja bieżącego roku odbędzie się na PGE Narodowym.

Największa i zarazem najlepsza żużlowa impreza po dwóch latach przerwy wraca na PGE Narodowy w Warszawie. To doskonała informacja dla wszystkich kibiców, planujących obejrzeć to widowisko na żywo. Przypomnijmy, że w latach 2020-2021 zawody nie odbyły się, pomimo wcześniejszej sprzedaży biletów. Miało to oczywiście związek z pandemią koronawirusa. Ponadto, na PGE Narodowym powstał szpital covidowy.

Na ten moment już 40 tysięcy kibiców posiada bilety na rundę Grand Prix w Warszawie, która odbędzie się 14 maja. Prezes Polskiego Związku Motorowego poinformował także o przekazaniu około 10 tysięcy biletów do sprzedaży, które zostały wcześniej zwrócone lub w ogóle nie trafiły do sprzedaży. Organizatorzy spodziewają się, że widowisko może obejrzeć komplet, czyli 55 tysięcy osób.

Na ten moment nie wiemy, który żużlowiec pojedzie z dziką kartą. Prezes PZM, Michał Sikora zapewnił jednak, że będzie to Polak.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...