STS KOD PROMOCYJNY

Żużlowe Grand Prix wraca na Narodowy

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaŻużlowe Grand Prix wraca na Narodowy

Prezes Polskiego Związku Motorowego potwierdził, że Grand Prix w Warszawie, zaplanowane na 14 maja bieżącego roku odbędzie się na PGE Narodowym.

Największa i zarazem najlepsza żużlowa impreza po dwóch latach przerwy wraca na PGE Narodowy w Warszawie. To doskonała informacja dla wszystkich kibiców, planujących obejrzeć to widowisko na żywo. Przypomnijmy, że w latach 2020-2021 zawody nie odbyły się, pomimo wcześniejszej sprzedaży biletów. Miało to oczywiście związek z pandemią koronawirusa. Ponadto, na PGE Narodowym powstał szpital covidowy.

Na ten moment już 40 tysięcy kibiców posiada bilety na rundę Grand Prix w Warszawie, która odbędzie się 14 maja. Prezes Polskiego Związku Motorowego poinformował także o przekazaniu około 10 tysięcy biletów do sprzedaży, które zostały wcześniej zwrócone lub w ogóle nie trafiły do sprzedaży. Organizatorzy spodziewają się, że widowisko może obejrzeć komplet, czyli 55 tysięcy osób.

Na ten moment nie wiemy, który żużlowiec pojedzie z dziką kartą. Prezes PZM, Michał Sikora zapewnił jednak, że będzie to Polak.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...