X-kom AGO odnosi porażkę z Astralis. Brakowało skuteczności

Strona głównaE-sportX-kom AGO odnosi porażkę z Astralis. Brakowało skuteczności

Podczas trzeciego dnia zmagań w 15. sezonie ESL Pro League polska drużyna x-kom Ago uległa duńskiemu Astralis. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2. Dla Polaków jest to już druga porażka w obecnej kampanii tych rozgrywek.

Potyczka na pierwszej mapie była naprawdę wyrównana, a „Jastrzębie” niemalże do samego końca nie dawały za wygraną. Ostatecznie jednak uległy 13:16. W drugiej odsłonie, mimo dobrego startu zawodników z Polski, Astralis odniosło już zdecydowane zwycięstwo – 16:9.