Dwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Strona głównaSporty walkiMMADwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Na nieco ponad tydzień przed galą KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie, doszło do dwóch zmian w karcie walk. Ze swoich pojedynków wypadli Artur Szczepaniak i Raimondas Krilavicius. W ich miejsce natomiast wskoczyli debiutujący w KSW Krystian Bielski i Dominik Humburger.

Bielski za Szczepaniaka

Wskutek problemów zdrowotnych Artura Szczepaniaka (8-1), 20 sierpnia w oktagonie w ramach zastępstwa zobaczymy Krystiana Bielskiego (8-4). Jego przeciwnikiem będzie reprezentant Mołdawii Ion Surdu (11-3). Dla Bielskiego będzie do debiut w organizacji KSW. W przeszłości występował głównie dla federacji FEN, a także zaliczył jeden występ pod egidą rosyjskiego ACA.

Humburger za Krilaviciusa

Ze względu na uraz barku, również Raimondas Krilavicius (6-2-1, 1 NC) musiał zrezygnować z występu na sierpniowej gali największej organizacji MMA w Europie. W takich okolicznościach Borys Borkowski (4-1) poznał nowego przeciwnika, którym będzie Czech Dominik Humburger (3-0). Warto podkreślić, że czeski zawodnik jest jak dotąd niepokonany w zawodowym MMA, a ponadto wszystkie swoje pojedynki wygrywał przez techniczny nokaut.

Jak wyglądać będzie zatem karta walk KSW 73?

W związku z wprowadzonymi na ostatnią chwilę zmianami, rozpiska gali KSW 73 prezentuje się obecnie następująco:

Jedyną niewiadomą jest tylko nazwisko rywala Adama Soldaeva, które powinniśmy poznać już wkrótce.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Masternak zawalczy w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Walka już w październiku!

Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej, Mateusz Masternak, zawalczy 1 października w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Oznacza to, że jeśli...

Jak jest z piłką nożną kobiet w Polsce? Biało-czerwone zagrają z Albanią i Kosowem

Przed reprezentacją Polek w piłce nożnej jeszcze dwa mecze eliminacyjne w ramach Mistrzostw Świata. 1 września biało-czerwone zmierzą się z Albanią, a 6 września...